Informacje o grze MXGP 2020

Po głębszym zastanowieniu się stwierdziłem, iż nie powinno pokonuje toż dziwić. To w skutku działa od Milestone, wiele można o nich napisać, a natomiast ich realizacjom da się zawsze kilka rzeczy zarzucić, tylko toż jednak twórcy m.in. serii MotoGP. Natomiast na symulacyjnym poziomie są one naprawdę trudne. Przy MXGP: The Official Motocross Videogame zmyliła mnie jednak tematyka produkcji. Nie pamiętam, bym funkcjonował w tak złożoną produkcję wyścigową kierującą się na ściganiu crossami. Część z nich stara niezmiernie trwała zręcznościowemu typowi zabawy, a ich gameplay nie był za rozbudowany. MXGP to a zupełnie inna bajka. Taka, w której wyłożyłem się na ważnym zakręcie, a następnie błąd ten przekazał na trzech kolejnych.

image

Wszystko z powodu niestandardowego modelu sterowania motocyklem. W przyrównaniu do następnych atrakcji tego modelu MXGP: The Official Motocross Videogame przystępuje do tematu prowadzenia crossa w zupełnie innowacyjny technologia - dwie gałki pada odpowiadają bowiem osobno za sterowanie ciałem zawodnika oraz motocyklem. Milestone podobne sytuacji wprowadzało teraz w MotoGP, ale tam chodziło szczególnie o zwiększenie opływowości na znacznych prostych lub zwiększenie oporu powietrza na dohamowaniach. Tutaj odpowiednie wykorzystanie potencjału takiego modelu sterowania ma dużo większe uznanie. Odpowiada on bowiem za wyjeżdżanie na hopach, za kładzenie samochodu w powietrzu co przychodzi na kierunek i długość jego ruchu oraz zmienia sposób pokonywania przeszkody; odpowiednia obsługa obu gałek jest jeszcze niesamowicie ważna przy tworzeniu w zakręt - jeżeli dobrze się damy i zarazem przechylimy motocykl, możemy działać ciaśniejsze, agresywniejsze skręty, jednak uwaga - jeżeli z tym przedobrzymy zamiast ładnego zakrętu zaliczymy ładną glebę.

Tryby konkurencje są wręcz standardowe dla gier spod skrzydeł Milestone. Z propozycji szybkiej zabawy do wybory mamy: natychmiastowy wyścig, pojedynczy weekend wyścigowy, a dodatkowo czasówkę. Bardziej czasochłonne są mistrzostwa oraz sposób kariery. Zanim jednak przejdę do omówienia tego ostatniego chciałbym jedynie wspomnieć o trybie gry wieloosobowej, który niestety - ponownie - stworzony została z zastosowaniem zewnętrznej usługi, na której trzeba założyć konto oraz ciągle się logować, żeby móc walczyć z różnymi graczami. To przestarzałe, niedobre i niewygodne rozwiązanie, i o aktualnym, dlaczego nie warto z niego mieć wykazują się obecnie deweloperzy, którzy swego czasu zaufali GameSpy. Mam nadzieję, że również Milestone szybko spośród niego ulegnie ku uciesze graczy.

Mistrzostwa to główna z perspektyw dłuższej ceremonii w MXGP. Wybieramy klasę motocykli, zawodnika (z bazy dobrych lub stworzonego na potrzebny trybu kariery), edytujemy - bądź nie - listę zaplanowanych startów i ruszamy, aby pokazać wszystkim kto tu jest najodpowiedniejszy. Także istnieje w trybie pracy, spośród aktualnym, że dochodzi tu więcej aspektów również podejmujemy na samym dole drabiny, jako jedyny "no name". Musimy wyrobić sobie nazwisko poprzez starty z dziką kartą, tylko wtedy jest nadzieja na angaż w składzie walczącym o zajęcie w części stawki. Gdy w nim wyrazimy się odpowiednio zajmą się nami lepsze zespoły, jeszcze też z piękniejszej wartości wyścigowej. Reszta to typ dla gier z Milestone - znajdujemy swojego menadżera, odbieramy maile, śledzimy teksty na portalach społecznościowych i odblokowujemy kolejne fatałaszki oraz kaski dla polskiego zawodnika. A wszystko więc faktycznie naprawdę niewiele znaczące akcesoria do całości, jakie znamy już nawet z ubiegłorocznego WRC czy MotoGP. Serio, Milestone, czas tu na pewne innowacje, ponieważ więc co serwujecie obecnie zjada już nasz własny ogon po raz wtóry.

image

Innym elementem gry, na który zdecydowanie najczęściej zdarzyło mi się pomstować, było automatyczne przesadzanie z powrotem na linię w pozycji, w jakiej wyjechałem nawet o metr poza tor. Zdecydowanie MXGP winno żyć w współczesnym zakresie bardziej liberalne i wziąć pod przyczynę nie odległość od toru, jednak czas, który gra nim jesteśmy. Dzięki temu, gdy już wypadnie się poza właściwą trasę gracze mieliby czas na powrót. Zamiast tego daje momentalnie dostarcza nas na sposób toru, co powoduje straconymi chwilami również potrzebą ponownego rozpędzenia motocykla. Mega przeszkadzająca rzecz. pobierz gre na pc

MXGP: The Official Motocross Videogame może pochwalić się całkiem dobrą stroną audio. Niestety mowa tu zwłaszcza o odgłosach motocykli, ponieważ podczas drogi nie uświadczymy żadnej muzyki postępujące w końcu, a szkoda. Marzyłem o tym, żeby przy starcie jak dodatkowo przez wszystek okres zmagań towarzyszyło mi jakieś ostre, rockowe granie. Niestety, nic z tego. Muzyka w walce wiąże się jedynie do menu i mocna o niej popełnić wszystko, oprócz tego, iż w jakikolwiek sposób motywuje do zaciętej rywalizacji.

image

Praca może za to badać się świetną oprawą graficzną. Mowa tutaj nie tylko o dopracowanych w szczegółach modelach motocykli i kierowcach, którym nawet ubrania pięknie falują przy większych szybkościach i realistycznie się brudzą, a i wyglądzie tras, sposobie w który stawiają się błotne czy piaskowe koleiny, a także naturalnym lub sztucznym oświetleniu a tego, w jaki metoda gdzieniegdzie pojawia się światłocień. Na ostatnim polu troszkę gorzej składa się jedynie publika, która jest co prawda animowana (w oczywisty rozwiązanie), a dodatkowo tak widać, iż to nieskomplikowane modele ustawione w środowisku. Na wesele podczas wyścigu jedziemy za szybko, by się im odpowiednio przyjrzeć. Prostą możliwością skoro MXGP: The Official Motocross Videogame wygląda naprawdę właściwie, to już teraz ostrzę sobie zęby na tegoroczne MotoGP, które deklaruje się także dobro oraz zostawia na konsole nowej, natomiast nie minionej generacji.

Reasumując, MXGP: The Official Motocross Videogame to kawał świetnych wyścigów z crossami w kwestii głównej, które są naprawdę grywalne. Najistotniejsza kwestię, a więc model jazdy, została przygotowana naprawdę porządnie także stanowię pełen podziwu dla Milestone, że nie potraktowali go po macoszemu, jak część producentów, którzy zaczynali się za taką tematykę. Dzięki temu latanie motocyklem crossowym po hopach i zakrętach nabrało nowego wymiaru. Gra świetnie wygląda również idzie, choć brakuje mi w niej porządnego soundtracku. Momentami męczył się na automatyczne powracanie na kurs po wypadnięciu, zajmował się jeszcze z bardziej innowacyjnej promocji i skojarzonego z muzyką multi - trzymam kciuki, aby te punkty pojawiły się w kontynuacji MXGP.

Ocena użytkowników: 6/10

Wymagania sprzętowe MXGP 2020

Minimalne: Intel Core i5-4590 3.3 GHz 8 GB RAM karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza 15 GB HDD Windows 10 64-bit

Rekomendowane: Intel Core i7-6700 3.4 GHz / AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz 16 GB RAM karta grafiki 3 GB GeForce GTX 1060 / 4 GB Radeon RX 580 lub lepsza 15 GB HDD Windows 10 64-bit